26 Ocak 2018 Cuma

Ey Allah’ım; yaptığımız işlerde muvaffakiyetler ihsan et bizlere.  Evlerimize mutluluk ihsan eyle. Taşımakta zorlanacağımız yüklerle bizleri sınavdan geçirme darda ve muhtaç koyma.Amin Amin Amin
Hayırlı Cumalar..
 
Öz Bilgilendirme eğitimi için Sayın Daire Başkanımız Rahmi COŞKUN İş Sağlığı ve Güvenliği Şube Müdürümüz Mehmet Ali ŞENER ve Erzincan EYS sorumlu aynı zamanda Tunceli EYS Koordinatörü olarak ben  19.01.2018 tarihinde Tunceli' deydik.  
                          
 Tunceli Başmüdürü Mehmet AYIK, Merkez Müdürü Fidan ŞAHİN EYS Sorumlusu Songül hanım Altun Hanım Birsen Hanım ve tüm arkadaşlara bizlere göstermiş oldukları ilgi ve alakadan  misafirperverliklerinden dolayı hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Görevimiz gereği gittiğimiz yerlerde hiç unutulmayacak dostluklar kuruyoruz. 
Tunceli'ye eşimde geldi  akşam  yemeğinde Songül arkadaşıma eşimin  bugün doğum günü , doğum gününde burada olacağımız hiç aklımıza gelmezdi dedim aradan biraz zaman geçti Songül hanım ve Fidan hanım masadan kalktılar bulunduğumuz yerde yaş pasta olmadığı için çok güzel meyve tabağı süslenmiş portakalın içi oyularak mum yerleştirilmiş olarak masamıza  geldi  böyle bir jest eşimi ve beni çok duygulandırdı.
 
Sayın Daire Başkanımın bana hediyesi kendilerine çok teşekkür ediyorum.

Tunceli'ye Giderken
Mutu Köprüsü 

Tunceli'ye giderken hava soğuk,
karlı yollar buzluydu.
 
                          Tunceli'de kaldığımız Hotel
GRAND ŞAROĞLU HOTEL 
Eşimle  Hotelde Çay Muhabbeti
Çok güzel hotel çok memnun kaldık
Hotel içi
Hotelin Yemek Salonu
 
 
              Tunceli de akşam gezerken çektiğim Fotoğraflar                       
                Tunceli'nin havası çok temiz
suyu çok güzel
Bundan sonra görev icabı zaman zaman Tunceli'ye gitmem gerekecek..
 
MUTLU SON
GÖRÜŞMEK DİLEĞİYLE
SAĞLIKLA KALIN

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yapmış olduğunuz yorumlardan dolayı çok teşekkür ederim.