3 Nisan 2017 Pazartesi

ANTALYA AKKA ALİNDA OTELDE SEMİNER


 Haftanın İlk Gününden Tüm Takipçilerime Selamlar Olsun..
13.03.2017-17.03.2017 tarihleri arasında Antalya  Kemer' e bağlı Kiriş' te bulunan  Akka Alinda Otel' de düzenlenen seminere bu defa  Başmüdürlük Kalite Sorumlusu  olarak ben  katıldım. Çalıştığımız şirketin Kalite Standartlarını, prensiplerini, iyileştirme tekniklerini özümsemek, önce kendimize sonra şirketimize yansıtmak için adım atacak şekilde davranmak olmalı diye düşünüyorum, kısaca kalite yaşam tarzıdır. Varlığını sürdürmek, değişime ayak uydurmak, yenilenebilmek, gelişebilmek  için vazgeçilmezdir. Seminer süresince  daha önceki seminerlerde tanıştığımız arkadaşlar ve kalite ailesine yeni katılan arkadaşlarla tanıştık kaynaştık yeni dostluklar kurduk. Eşim ile  oğlumda geldiler. Ben seminerde iken, gezdiler, yüzdüler, eğlendiler, seminer bitiminde akşamları  bende aralarına katıldım. Fırsat buldukça fotoğraf  çektim ve bu güzel anlarımızı sizlerle paylaşmak istedim. Sağlıkla kalın..
Sayın PTT Genel Müdürümüz Kenan BOZGEYİK  otele gelerek biz kalitecileri ziyarette bulundu.
Sayın PTT Genel Müdürümüz, Daire Başkan Yardımcılarımız, Genel Müdürlük Kalite Şube Müdürü ve personeli,  tüm PTT Başmüdürlüklerin Kalite Birimi  personeli ile  otel bahçesinde çekilen fotoğraflar


Masamızda bulunan arkadaşlar TUSSİDE 'den bize eğitim veren Hanife BİLLERLİOĞLU,  Değerli Kağıtlar Daire Başkan Yardımcısı  Sevim KILLIOĞLU ile  memurları Ebru AKSOY, Necla  SOYUPEK, M.Fırat GÜRBÜZ Strateji Daire Başkanlığı Kalite Şube Memuru Kamile ŞAHİN, Erhan KAVLAK, Kastamonu 'dan Kalite Sorumlusu Adem bey ve ben..
 
 Kalite Şube Şefi Mukadder Hanım, Değerli Kağıtlar Daire Başkan Yardımcısı Sevim Hanım' a ve bana sertifikalarımızı verirken..
  Lobide  arkadaşlarla  sohbet..
Seminerde Risk Yönetiminde uygulamalı olarak kağıttan uçak ve kule yaptık, hem eğlendik hem de bir şeyler yapıp başarmanın mutluluğunu yaşadık, çok güzel bir eğitim oldu biz kaliteciler için..
Her anı  pozitif  enerji verdi biz kalitecilere..
Tüm Kaliteciler adeta birbiriyle yarıştı..
 Coşkulu anlar kaliteciler için..
  
 
 Eğitim salonunda Kaliteci arkadaşlardan kareler.. 

 

2010 yılında Kuşadası'nda  Memur Yetiştirme Eğitimin de  Habibe Hanımla  tanışmıştık, eğitimimiz 1 ay sürmüştü, arkadaşlığımız yıllardır devam etmektedir bu defada yine beraber çok güzel günler geçirdik seminerde..Otelin arka  ve yan tarafı..                                 Otelin ön tarafı..

Yaşlı ve bakıma muhtaç kediler otel tarafından koruma altına alınmış çok güzel bakılıyorlar.Deniz otelin arka tarafında..


Arka bahçede yüzme 
               havuzu..
                                  
                               Otelin İç Görünüşü
 

                  Otel odaları                       
Yemek Salonu


 
 Oğlumla beraber yüzüp çok güzel eğlendiler, Rusya' dan  gelmişler fakat Türkçe' yi biraz bildikleri için  anlaşmaları kolay oldu.                                         

 

Yemek salonu
 
Spor Salonu


Otel İçindeki Yüzme Havuzu 

 
Hava soğuk olduğundan  denize giremedi tadını havuzda çıkardı..

 

 

Masa Tenisi oynamayı çok iyi beceremesem de oğlumun hatırına oynamaya gayret ettim.

 
 
 
Eğlence Salonu (Disko) otelin arka tarafında ayrı binada..
 
 KARAOKE GECESİ DÜZENLENDİ

 Baba oğul oynayıp
       stres attılar.

MUTLU SON
 BİR DAHAKİ SEMİNERDE BULUŞMAK ÜZERE KALİTECİ ARKADAŞLAR..  

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yapmış olduğunuz yorumlardan dolayı çok teşekkür ederim.