28 Aralık 2012 Cuma

Erzincanlı Okçular Denizli'de Yarıştılar


   Hayırlı Cumalar değerli izleyenlerim.Türkiye Okçuluk Federasyonunun 2012 yılı faaliyet programında yer alan Okçuluk salon Federasyonu kupasına Erzincan ilimizden 5 sporcu  katıldı.
 Gençler ve büyükler kategorisinde  yapılan Okçuluk salon federasyonu kupası yarışmaları 22-23 Aralık 2012 tarihleri arasında Denizli ilinde gerçekleşti.

 Denizli EGS Fuar alanında 36 ilden 536 sporcunun katılımı ile  düzenlenen yarışmaya Erzincan'ı antrenör olarak Selahattin Demirel hoca  sporcu olarak  KIZIM BERRA DİDEM ÖZMEN , M. Taha Daştan, Ömer Ağbaba, Alperen Kuzu, Abdulbaki Varlık temsil  ettiler. Kızımı yarışma anında izlerken  her annenin yaşadığı gibi bende sevinç heyecan stres yaşadım. Yarışmada başarılı olamadılar fakat bu onlar için bir deneyim ve tecrübe oldu. Yarışma anında kızımın   sürekli fotoğrafını çektim ve sizlerle paylaşmak istedim.Sizlerden uzun bir zaman işlerimin yoğunluğu nedeniyle, ayrı  kaldım ayrı kaldığım sürede sizlerle bir şeyler  paylaşamamanın ve sizleri takip edememenin üzüntüsünü hep içimde  yaşadım. Sağlıklı huzur dolu nice Cumalar diliyorum. SAĞLIKLA KALIN

       

             Erzincan Terminalinde yarışmaya gitme heyecanı

                                   


 Antrenör Selahattin DEMİREL HOCA 
VE KIZIM BERRA DİDEM
   Kızım her atışı yapmadan arkaya dönüp                 bakıyor anne sakın bur dan ayrılma bana dua et her an yanımda ol demesi beni çok duygulandırdı.


DENİZLİ PTT MİSAFİR HANESİNDE SABAH KAHVALTISI
Sabah Kahvaltısı İçin Çok değerli arkadaşım Süreyya Hanım (PTT de Çalışıyor)
bizlere ikram için  Pasta börek v.b. gibi şeyler getirerek bizleri yanlız bırakmadı.
Kendisine Çok Çok teşekkür ediyorum. 


4 yorum:

 1. Ne güzel bir dahaki sefer için deneyim olmuş.. İlk seferlerde başarılı olacak diye bir kural yokki. Hayırlısı ile inşallah ileride şampiyonlar olduğunu görürürüz..Sevgilerimle başarılar dilerim..

  YanıtlaSil
 2. Berrayı tebrik ediyor yanaklarından öpüyorum...İnşallah bir daha ki sefere 1. olurlar...Ahmet Burkay gezinin ve yarışmanın maskotu olmuş maşallah....

  YanıtlaSil
 3. merhaba canım,
  ben ahudemde yarışıyorum...
  oyuna ihtiyacım var, benim blogumda bana oy ver butonuna tıklayarak
  bana oy verirsen çok sevinirim...
  şimdeden teşekkürler...

  mutlu seneler...

  YanıtlaSil
 4. Kızınıza başarılar diliyorum.Gençlerin sporla uğraşması çok güzel.Selamlar:)

  YanıtlaSil

Yapmış olduğunuz yorumlardan dolayı çok teşekkür ederim.