22 Ekim 2018 Pazartesi

İÇ TETKİKİMİZİ TAMAMLADIK

Hayırlı Günler Çok Kıymetli Takipçilerim..
15-16 Ekim 2018 tarihleri arasında Başmüdürlüğümüze bağlı Merkez ve İhtisas Birimlerimizde İç Tetkik gerçekleştirmek için Başmüdürlük Makamında açılış toplantısı yapıldı. İç Tetkik için Sivas PTT Başmüdürlüğünden Seyit BİLİCİ (Baştetkikçi) Abdullah YILMAZ (Tetkikçi)Yozgat PTT Başmüdürlüğünden
Rauf ÖZYÜREK(Tetkikçi)
Erzincan PTT Başmüdürlüğünden( ben ) Sibel ÖZMEN(Baştetkikçi) Osman IŞIK (Tetkikçi)Ednan CİHANBAŞ(Tetkikçi) Muammer SARIDAŞ (Tetkikçi)Düzgün ŞAHİN(Tetkikçi)Servet KAYMAK(Tetkikçi)Deniz ÖZELÇİ(Tetkikçi)3 ekip halinde  tetkiklerimizi gerçekleştirmek için açılış toplantısından sonra Merkez Müdürlüklerimize gitmek için yola çıktık..
 Seyit bey - Osman bey ve ben Kemaliye-İliç -Kemah PTT Merkez Müdürlüklerimizin İç Tetkikini yaptık. Tetkikimize  en uzak olan Kemaliye PTT Merkez Müdürlüğümüzden başladık Kemah İliç arasından yolun çok virajlı olması nedeniyle ben ve Osman bey biraz rahatsızlık yaşadık.
Kemaliye Merkez  Müdürümüz Hüsnü KARAOSMAN'a  personeli Bünyamin bey ile Belgin hanıma göstermiş oldukları ilgiden dolayı çok teşekkür ederim.
Kemaliye'de Bozkurt Restoranda
  öğlen yemeği..
Tabi gittiğim yerlerde ilgimi çeken şeyler olduğunda zaman ne kadar sınırlı olsa da mutlaka iki taşın arasında tabiri caiz mutlaka  bloğumda yayınlamak için 
 fotoğraf çekmeden geçemem
Kemaliye'nin diğer adı Eğin
(Eğin Manileri)

Kapı Tokmağıyla çok meşhur ilçemiz,  kapı tokmağı yapan bir dükkana girdik   her biri ayrı ayrı ince işçilikle yapılmış
 hayran kaldık.


Kemaliye'de evlerin  kapısında 2 Adet Tokmak bulunuyor Erkeklerin kullandığı resimde görülen üstteki tokmak bayanların kullandığı ise alttaki tokmak her şey
ne kadar ince düşünülüyor.

İliç Merkez Müdürlüğümüzün Tetkikini  gerçekleştirmek için 16:30 da Kemaliye'den İliç İlçemize geçtik. İliç Müdürümüz
Ercan TAYLAN' a Personeli Anıl bey ve  Sena hanıma  göstermiş oldukları ilgiden dolayı çok teşekkür ederim.

İliç Merkez Müdürlüğümüzden sonra Akşam saat 21:22 de Kemah Merkez Müdürlüğümüzün Tetkikine  başladık  ben ve arkadaşlar hem yolun yorgunluğu hem de işin yoğunluğunun geç saatlere kadar sürmesi ister istemez bizleri biraz yordu. Ancak yorgunluk gelip geçiyor önemli olan çalışıp karşılığında aldığımız parayı helaliyle hak etmek. Kemah Merkezinin tetkiki çok geç saatte olduğu için sadece Müdüre hanım Gönül  AYGÜN ile gerçekleştirildi. Kendilerine çok teşekkür ederim. 
16 Ekimde Erzincan PTT Merkez Müdürlüğümüz  İhtisas Müdürlükleri İle Eğitim Merkez Müdürlüğümüzün İç Tetkikini yaptık. Başmüdürümüz Metin AĞDAŞ ve Tetkikçi arkadaşlarla Konak Mazlum Restoranda   sohbet muhabbetle öğlen yemeği.


 Merkez ve İhtisas  Müdürlüklerimizin genel  durumu  kapanış toplantısında değerlendirildi.


  Kapanış Toplantısını Seyit BİLCİ ( Baştetkikçi)
arkadaşımız yaptı.
Geçen Yıl Dış Tetkik için TSE 'den(Türk Standartları Enstitüsü)  Baştetkikçi Arif Gani 
Tetkikçi Bülent ÇEVİRME Başmüdürümüz Metin AĞDAŞ İşletme Müdürümüz Düzgün ŞAHİN ve ben Kemaliye - İliç ve diğer  Merkez Müdürlüklerimizin tetkikini yapmak için gitmiştik.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yapmış olduğunuz yorumlardan dolayı çok teşekkür ederim.